PROFİLİMİZ

PROFİLİMİZ

Gelişmiş ülkeler Bims (pomza) den üretilmiş yapı elemanlarının sağladığı avantajlardan faydalanmaya yıllar öncesinden başlayarak yatırım hedeflerine daha çabuk ulaşmanın ayrıcalığını yaşarken, kazandıkları zaman ve işgücünü yeni yatırımlara yönelterek değerlendirmişlerdir.

Bu olgunun bilincinde olan ERTAŞ GRUP ; BLOKBİMS İzolasyonlu Hafif Yapı Elemanları fabrikası ile METAŞ Madencilik hammadde üretim tesislerini kurarak, daha iyi imkanlar ve daha mükemmel çözümler sağlamak amacıyla inşaat sektörüne girmiştir.

1998 yılından itibaren kuruluşunu tamamlayarak üretime geçen BLOKBİMS 20.000 m2 kapalı, 550.000 m2 açık alana sahip Nevşehir işletmesinde, 200.000 adet/gün kapasitesiyle sektörün öncü ve lider kuruluşudur.

BLOKBİMS, konut ve sanayi yapılarında, toplu konut sitelerinde, otellerde ve birçok inşaat sektöründe aranılan bir marka haline gelmiştir.

BLOKBİMS A.Ş., kusursuz yapı elemanları sistemini oluştururken deneyimli kadrosu her aşamada bilgisayar destekli üretimi, imalat ve proje uygulamalarında ideal çözümleriyle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Saygılarımızla.

BLOKBİMS MADENCİLİK A.Ş.


Fotoğraf Galerisi